Voting
Як Вам новий сайт?
Total 25 common:people_all_forms
Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

Новини

23 травня було проведено відкритий урок з математики у 3 - А класі на тему: " Закріплення письмових прийомів додавання і віднімання чисел у межах 1000".
Вчителька початкових класів Ловга Наталія Михайлівна повторювала і закріплювала вміння учнів додавати і віднімати трицифрові числа в межах 1000; розвивала логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувала старанність, працьовитість, доброту, почуття колективу.

29 травня о 10:29 | Варга Н. М. | no comments

Уже вдруге ми беремо участь в онлайн-конкурсах виразного читання, які організовує і проводить Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти.
У 2022 році це був конкурс «Всесвіт, гори і я», присвячений 80-річчю від дня народження лауреата Шевченківської премії Петра Скунця. Переможцем стала моя учениця 5-А класу Шмігельська Даринка.
Цьогоріч ЗІППО було проведено Обласний конкурс виразного читання, присвячений 70-річчю від дня народження поета-закарпатця Дмитра Кременя „Золоте письмено”.
Неймовірно тішуся, бо в ньому переможцями стали аж двоє моїх талановитих учениць: Шмігельська Даринка і Зозуляк Анастасійка. Молодці, дівчатка! Горджуся вами безмежно! Вірю, що успіхів ще буде ой як багато!
Щира подяка всім членам журі почесного заходу.

P.S. Дуже цікаво, чи поширить цей вельми достойний матеріал адміністраторка групи «Відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьки», яка усердно працює лише для своїх – «обраних».

27 травня о 23:48 | Варга Н. М. | no comments

Сьогодні, 23.05.2023 року, в Керецьківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було організовано майстер-клас від працівників військомату. Учнів ознайомили з зброєю (автоматом АК-74 та пістолетом Макарова), а також під керівництвом військових діти практикували порядок неповного розбирання та збирання зброї.
Учні, не приховуючи захоплення, приміряли каски, шоломи, бронежилети та фотографувалися у ,,повній екіпіровці".
Сподіваємось, що зустріч із військовослужбовцями залишила незабутні спогади в пам'яті школярів.

24 травня о 11:48 | Варга Н. М. | no comments

Сьогодні в Керецьківському ЗЗСО I-III ст. відбулася незабутня зустріч з воїном , учасником бойових дій Михайлом Сакалем з учнями 11 і 5-Б класів.
Герой не словом , а ділом довів, як треба любити рідну землю. Доброволець зазнав важких поранень. Наші учні були вражені , що всі кошти , зібрані для реабілітації воїна , відправлені Михайлом на передову для покупки дрону.
Гордимося, що отримали в подарунок для нашої школи прапор 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади з підписами визволителів.
Воїне-герою, пишаємося тобою.Ти --- приклад для наслідування!!!

24 травня о 11:43 | Варга Н. М. | no comments

Такі змагання-випробування у черговий раз переконують, що виховання у традиціях українського козацтва сприяють формуванню у молоді високої самосвідомості та активної громадянської позиції, вихованню любові до України, готовності захищати свій рідний край

20 травня о 10:25 | Варга Н. М. | no comments

Сьогодні, в такий знаменний для української нації день, відбулася зустріч із односельчанином, старшим лейтенантом, офіцером(психологом) військової частини 3115, учасником бойових дій на сході України Кошелею Михайлом Васильовичем
Діти з неабияким інтересом слухали розповіді про той складний шлях, який довелося пройти цьому, хоч і молодому, та вже такому досвідченому хлопцю. Переконались, що це людина сильної волі та міцного характеру.
Учні висловили щиру подяку Михайлу Васильовичу за мирне небо над головою, відвагу та самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави.
Радію, що маю такого вихованця, справжнього патріота України!

20 травня о 10:22 | Варга Н. М. | no comments

Наш веселий та дружній 4-Б
18 травня 2023 рік - День вишиванки у рідній школі.
Ми-українці.Україна- наша Батьківщина.

18 травня о 14:07 | Батрин Т. В. | no comments

Сьогодні свято День Матері!!! Я щиро вдячна Богу за те, що можу почути слово Мамо!!! " мамо ,я хочу це..., Мамо чи можна то..." Я - мама двох прекрасних діточок!!! Мій син, повів себе як справжній чоловік, як старший братик взяв на себе відповідальність купив квіти і привітав мене з святом!! Привітав не тільки з квітами, але з такими чудовими листівками, які зробили з своєю першою вчителькою Аня Пецко !!! Всіх вітаю з святом, бажаю здоров'я, радості і божого благословення!!

15 травня о 11:21 | Батрин Т. В. | no comments

День матері в Україні відзначають у другу неділю травня. Мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та людиною, яка є рідною для всіх нас. Це свято - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина. Зворушливо та щиро учні 4 - Б класу привітали своїх матусь і подякували за любов і турботу.

14 травня о 09:44 | Батрин Т. В. | no comments

8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення,вшановуючи кожного,хто боровся з нацизмом,та всіх жертв Другої світової війни.
Нині ж наша країна знову бореться з жорстоким і підступним ворогом не лише за свою свободу і незалежність, а й за мир та справедливість у всьому світі.
Слава Україні! Слава Героям!

Пам'ятаємо....Поважаємо....
Переможемо...

8 травня о 11:38 | Батрин Т. В. | no comments

Трохи пізніше, але свято проведено. Не можна ігнорувати його, бо наша Земля щодня чекає не лише слів від нас на її захист, але й справжніх відповідальних вчинків.
Залучено майже усі вікові категорії дітей: 6-А клас, 8-і Б і В класи та 10-Б клас.
Цікаві, змістовно насичені малюнки шестикласників про Землю, що радіє, і Землю, що страждає від вибухів, пожеж, забруднень тощо. Представляли їх діточки оригінально, із розумінням проблем Землі загалом та рідної України, на долю якої випали надсерйозні випробування.
Дві команди восьмикласників: дівчат («Особливі») та хлопців («Закарпатські патріоти») - виявляли знання, вміння та кмітливість у п’яти етапах географічного конкурсу: «Представлення команд»; «Презентація на одну з вибраних тем – « Мальовниче Закарпаття» та « Дивовижна Україна»; «Географічна бліцвікторина»; «Складання пазлів»; конкурс капітанів – «Я – президент України». Капітани Белей Ольга (8-Б) та Петрунько Іван (8-В) вразили унікально вмотивованою промовою про проблеми Землі й України та шляхи їх вирішення. Переможцем змагань стала команда хлопців.
Окрасою свята було поетичне читання учениць 10-Б класу Іваниш Євгенії та Сакаль Юлії віршів Л.Андрели про красу та біль Землі.
А завершилося свято обіцянками найменших – шестикласників про захист довкілля й збереження екології. Щирими обіцянками, написаними на яскравих долоньках, вони прикрасили плакат «Земля».
Щиро вдячна діточкам, членам журі та присутнім колегам за причетність до відзначення важливого Міжнародного свята.
Вчитель географії Віщак Марина Василівна

5 травня о 14:47 | Варга Н. М. | no comments

Психологія вивчає людську психіку, поведінку та психічні процеси. Психологи рятують людей від депресії, апатії, допомагають налагодити взаємовідносини з іншими та виконують ще багато суттєвих завдань.
Зародження психологічної науки припадає на 19 століття, але офіційною датою становлення психології вважають рік відкриття першої психологічної лабораторії, що відбулось у 1879 році завдяки Вільгельму Вундту.
Всеукраїнський день психолога відзначається 23 квітня.
У рамках тижня психології прийнято організовувати різні заходи, заняття,бесіди та виховні заходи. Тому у Керецьківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено ряд занять на різну тематику з учнями різної вікової категорії.

28 квітня о 11:46 | Варга Н. М. | no comments

Про цю зустріч ми говорили давно. Мріяли про неї, неймовірно очікували, хоча останнім часом були майже всі частенькими гостями у його кабінеті. Але побачитися прагнули саме у рідному класі, аби вже не він, а вони змогли засИпати цікавими запитаннями про те, як зміцнювати здоров’я, лікуватися і не хворіти. Звичайно ж, ідеться про місцевого ескулапа, лікаря сімейної медицини – молодого, амбітного, цілеспрямованого, енергійного, наполегливого у професійному зростанні Василя Дмитровича Бучмея.
Усього один дзвінок із проханням – і Василь Дмитрович відповів щирою згодою. Яким було фантастично-радісним сьогоднішнє здивування моїх любих шестикласників (бо ж не знали, що саме нині), коли у клас увійшов він, мій колишній учень (горджуся!), до нестями сумлінний і відповідальний у навчанні в шкільні та студентські роки, який змалечку ревно торував шлях до сродної праці. Про нього та й про значущість найдавнішої, найважливішої, найпочеснішої професії у світі розповідала я діткам. Про складність цієї місії, бо ж звичайній людині важко уявити, скільки чужого горя бачать щодня лікарі; як боляче буває інколи, коли розумієш, що врятувати людське життя вже запізно, коли віддаєш усі сили, знання, досвід задля його порятунку, та марною є твоя боротьба – і невидимі шрами нанизуються і на його, лікаревому, серці. Та є ще і найпрекрасніше відчуття – людська вдячність, одне з найприголомшливіших почуттів, які можна збагнути від професії рятівника тіл і душ людських. Не забувати казати теплі слова подяки не лише в час спасіння здоров’я й життя – найважливіший обов’язок кожного пацієнта.
Із насолодою та цікавістю, що аж яскравіла в дитячих оченятках, слухали школярики свого лікаря, який наголошував, що власне здоров’я треба берегти, ставитися до нього по-дорослому відповідально, пам’ятати про негативний вплив шкідливих звичок та не нехтувати правилами здорового способу життя. Весняний період та майбутні канікули також внесли свої корективи у розповідь Василя Дмитровича. Яку першу допомогу надати собі під час порізів склом, укусах різноманітних комах, змій, собак, як правильно зупинити капілярну, венозну та артеріальну кровотечу перед викликом швидкої тощо. А як цікаво було слухати лікареві дитячі версії надання першої домедичної допомоги при різних травмах! Живе спілкування заворожувало, тішило та обнадіювало: виростають небайдужі до свого та й до здоров’я рідних, друзів діти, готові до складних викликів долі.
Дарунком чудовому співрозмовникові стала книга «Карби душі». Символічно, бо в ній є нарис про знаного далеко за межами рідного села лікаря високого ґатунку, професіонала Івана Петровича Балажа. Віриться, що невтомна праця лікаря В.Д.Бучмея, помножена на високу моральність і кришталеву чистоту, знайде і своє слово вдячності у друкованій скарбниці мудрості.

26 квітня о 08:21 | Варга Н. М. | no comments

Географія. Цікава й пізнавальна...
Вивчаємо тему "Погода, її елементи" креативно.
Цікаво представили матеріал з теми учні 6-А класу. Вони створили оригінальні книжечки з ілюстративно-інформаційним матеріалом.
Кожен проявив власний творчий підхід.
МОЛОДЦІ!!!
Вчитель географії - Віщак Марина Василівна

5 квітня о 16:26 | Варга Н. М. | no comments

29.03.2023 року, у 7-А класі було проведено виховний захід з математики. Вчителька Ільницька М.В. ознайомила присутніх із життям та науковими досягненнями відомих математиків, вміло поєднала вивчений матеріал із прізвищами видатних особистостей.

30 березня о 19:15 | Варга Н. М. | no comments

Вони чарівні, милі, натхненні… А ще ̶ закохані в поезію, неймовірно відчувають її красу, силу, магію. Я їх обожнюю, люблю. Щаслива, що маю таких вихованців.
Це – ІВАНИШ ЄВГЕНІЯ та САКАЛЬ ЮЛІЯ, учениці 10-Б класу.
Сьогодні, у Всесвітній день поезії, вони читатимуть мої вірші.
Про вічне почуття. Про найсвітліше почуття. Про найсокровенніше почуття – К О Х А Н Н Я. На душі стає по-весняному тепло, сонячно, затишно…
Вчитель української мови та літератури Андрела Лариса Василівна

24 березня о 20:20 | Варга Н. М. | no comments