Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 27 чоловік

Новини

Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу. Впродовж вивчення теми " Світ мистецтва" (World of Painting ) учні 10 класу збагачували свої знання з англійської мови (вчитель Русин Г.І.), розповідаючи про всесвітньо відомих митців і їх творіння. Як підсумок, останній урок по темі був проведений в картинній галереї школи , де учні з гордістю і знайомилися , і розповідали про талановитих художників рідного села.

26 березня 2024 о 09:40 | Варга Н. М. | немає коментарів

Вчора, 26.03.2024 року, заступниками директора Керецьківського ліцею Марією Дочинець та Наталією Дочинець проведено виховний захід ,,Народ мій є! Народ мій завжди буде!", до якого було залучено учнів 1-9 класів.
Кожний народ має свої звичаї та обряди, що вироблялися впродовж століть, і саме вони становлять невичерпне джерело яскравої неповторністі українського народу, його високої духовності.
Цю унікальну спадщину ми повинні передати наступним поколінням, бо наша культура є джерелом неповторної самобутності.
Теперішні діти - це майбутнє нашої України. Від їхньої вихованості, знання традицій та звичаїв рідного краю залежить, якою буде наша держава через декілька десятиліть.
Присутні на святі мали можливість заочно подорожувати трьома стежинками рідного села, а саме: Екологічною ,,Що залишимо нащадкам?", Народною ,,Керечанські вечорниці" та Патріотичною ,,Україна переможе!"
Думаємо, що кожен учень збереже в своєму серці любов до отчої землі з її неповторними традиціями, звичаями та обрядами.

26 березня 2024 о 09:33 | Варга Н. М. | немає коментарів

У Всесвітній день поезії, 21 березня, який цього року співпав із Національним тижнем поезії, що проводиться під гаслом "Ріки незмінно течуть додому ", учні 7-Б класу Керецьківського ліцею разом із учителем рідної мови і літератури Василем Михайловичем Маровді декламували вірші Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Дмитра Кременя...
Особлива увага була приділена читанню поезії сучасних авторів про найболючішу тему сьогодення - війну з клятими московитами. У творах звучить віра у незнищеність Перемоги над орками.
Пропонуємо вашій увазі окремі фрагменти свята, під час якого свої таланти проявили семикласники Андрея Грига, Єва Бучмей, Дарина Шовшка, Дарина Буркуш, Юрій Сакаль, Адріана Дудура, Олександра Хміль.

22 березня 2024 о 11:32 | Варга Н. М. | немає коментарів

Вчителі методоб'єднання ліцею вперше побували на уроці у Василя Васильовича, адже основним його предметом викладання у школі є географія. Саме поєднання цих двох предметів спостерігалося впродовж цілого уроку. Різноманітність методів та прийомів вражає. Вчитель зумів активізувати діяльність учнів на кожному етапі уроку. НУШівці були активні, щирі та цілеспрямовані.
Кожен із присутніх із задоволенням спостерігав за роботою дітей і вчителя. Ми отримали море позитивних емоцій і перейняли досвід роботи від нашого наставника і керівника.

19 березня 2024 о 11:34 | Варга Н. М. | немає коментарів

Атестаційно-методичні дні в Керецьківському ліцеї наближаються до логічного завершення. Сьогодні, 18 березня, відбувся відкритий урок із математики у 5-В класі, який провів Василь Васильович Андрела (ним проведено ще й відкритий урок із географії в 11-А класі).
Тема уроку «Додавання й віднімання десяткових дробів» зацікавила учнів уже з перших хвилин його, адже подорожували вони країною знань із мудрою совою, котра й допомогла визначити кращого учня та кращу команду. Змагання нушівців були пізнавально насиченими, завдання, що пропонувалися, виявляли логічне мислення та креативність підходу до розв’язування. Оригінальним було й обрамлення уроку (домашнє завдання було пов’язане з географічним матеріалом - округлення висоти гір до десятих і сотих км; та кінцівка уроку - визначення зашифрованого слова – вершина під час виконання дій додавання й віднімання).

18 березня 2024 о 12:02 | Варга Н. М. | немає коментарів

Нехай кожен день буде сповнений щирих посмішок, душевного тепла та приємних сюрпризів. Бажаємо вам жити в гармонії з собою та світом, знаходити радість у дрібницях та завжди відчувати підтримку близьких людей!
Класний керівник - Бучмей І. М.

18 березня 2024 о 11:36 | Варга Н. М. | немає коментарів

20 березня - день, який сповнений подіями. Саме, сьогодні відзнається Всесвітній день казки, Всесвітній день Землі та Міжнародних день щастя. Тому саме ЩАСТЮ було приурочено наше заняття.
Кожен щастя вбачає у різному. Для когось це здоров'я, для когось родина, улюблена робота, чи окрема людина.
Щастя багато не буває, тому знаходимо його у простих речах
2-А клас.

18 березня 2024 о 09:52 | Варга Н. М. | немає коментарів

Учні 7-В та 8-Б класів узяли участь у книжковій вітальні "Живи у віках, Шевченкова доле!"

Свято оригінальне тим, що проведено у форматі шоу "Хто зверху?"

2 команди з капітанами козаком Яремою та наймичкою Ганною змагалися на кращого знавця життєпису та творчості Т.Шевченка.

Цікавими були конкурси "Це я точно знаю...", "Це я знаю напам'ять...", "Це я складу..." (сподобався учасникам найбільше), "Це я покажу...", "Це я проілюструю...", "Це я побачу і згадаю...", "Хто я..?"
Звісно, у змаганнях є переможці — красуні-дівчата, за що й були нагороджені призами.

На згадку про Шевченківське свято всі отримали гостинці від Кобзаря.

14 березня 2024 о 12:03 | Варга Н. М. | немає коментарів

2006 році. Померлі люди стогнуть з тої днини
Й благають: українці, донесіть
Стражденний біль голодної країни.
Згадайте нас – бо ми ж колись жили.
Зроніть сльозу. І хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.

Ми запалили свічку пам’яті. Ми низько схилили свої голівки. Ми пам’ятатимемо. Бо це історія. Наша історія.
7-А клас
Класний керівник - Андрела Лариса Василівна

27 листопада 2023 о 18:24 | Варга Н. М. | немає коментарів

Доторк до історії…
Дві революції, котрі кардинально змінили наше світобачення й розуміння найважливіших цінностей…
Усвідомлення своєї значущості…
Поклик у Європу…
Державницьке гасло: вистояли на Майдані – переможемо у війні…
Ми з вами, наші безсмертні герої!!!
Класний керівник 7-А класу - Андрела Лариса Василівна

21 листопада 2023 о 18:30 | Варга Н. М. | немає коментарів

7-А класу ніколи ні негативні, ні добрі прикмети не ставали на заваді чудово провести екскурсійний час. Бо спільний відпочинок гартує, об’єднує, мотивує, облагороджує.
Культурна програма.
Спочатку гостинно приймала хазяйка Свалявського етнографічного музею Марія Петрівна Цанько. Уявляєте, у ньому аж 1300 експонатів! Мої любі дітки роздивлялися аж із напрочуд величезною цікавістю, слухали господарку уважно, ще й самі доповнювали розповідь власними міркування про нашу історію. Особливо шаленіли від споглядання найрізноманітніших речей побуту жителів рідних Керецьок.
Освітня програма.
Вельми доброзичливий заступник директора Свалявського технічного коледжу Василь Васильович Лизанець чекав нас із нетерпінням. Сам натхненно розповідав про рідний заклад, запрошував у кабінети спеціальностей «Виробництво харчової промисловості», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Монтаж і експлуатація електроустаткування» тощо, демонструючи разом із викладачами названих спеціальностей новітні технології, прилади, устаткування. Хлопці мої серйозно зацікавилися: а раптом покличе на навчання через два роки саме цей заклад технічної освіти?
Розважальна програма.
У «Квітці полонини» було п р е к р а с н о! Знаєте, якщо йти вивчати флору світу не десь, за кордоном, а в рідному краю, то кращого місця, ніж цей санаторій просто не знайти. Дивувало розмаїття усіх відтінків зеленого, червоного, жовтого… Неймовірних, казково унікальних локацій для фотозйомки предостатньо! А ще фітнес-клуб під відкритим небом, а ще – майданчик для ігор! Нам, дорослим, теж вистачило емоцій і спортивного азарту, коли під добрим осіннім дощем крокували від одного місця, де розважалися дітки, до іншого. Та це того варте!
А далі? А далі можна легко здогадатися: незмінна, неймовірна, улюблена всіма – ПІЦА! Не дихали – так смачно їли, що аж за вухами лящало. Добрий апетит – під добрий настрій! Так воно і повинно бути!
От і все. Віримо: екскурсійні знахідки-розваги продовжуватимуться. Пізнання рідного краю теж. Невмируща слава тим, хто оберігав наш спокій учора, оберігає нині та робитиме це завжди.
СЛАВА РІДНИМ ЗСУ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Класна керівниця-Андрела Лариса Василівна

16 листопада 2023 о 18:32 | Варга Н. М. | немає коментарів

Сьогодні творили... Кожен написав свою власну справжю книгу про добро. Юні голівки шукали відповіді на важливі питання: "Що таке добро?", "Хто до мене найдобріший?", "Мої добрі справи", "Як цей світ зробити добрішим?"... Ледь встигли зробити світлини до тривоги... Аби лиш сильні світу цього мали хоч краплю тієї доброти, що мають діти!....
P.S. Один з авторів висловив думку, що це його творіння неодмінно треба залишити нащадкам.
Вихователь ГПД - Мотиль Алла Михайлівна

10 листопада 2023 о 15:18 | Варга Н. М. | немає коментарів

Цікаво, що свою назву воно отримало ще за часів тюркських народів. Вони називали словом “чорний” одну зі сторін світу, а саме — “північ”. Також є цікавий науковий факт про Чорне море: на глибині в 200 м у його воді вже практично відсутнє життя.
На факультативному занятті з учнями 9-х класів ми відзначили цей день переглядом відеоматеріалів, наведенням цікавих фактів про Чорне море та грою у географічне доміно «Чорне море».
Учителька географії Марина Василівна Віщак.

2 листопада 2023 о 14:11 | Варга Н. М. | немає коментарів

Його помітили на території школи відразу. Бо не можна було не помітити. Красень, богатир землі української, зосереджений, серйозний, із пильним поглядом трохи зіщулених очей. Знаю: у них ховалися і турбота про побратимів, і відчуття обов’язку перед ними, і переживання – як вони зараз там, на передовій? і ще багато-пребагато відчуттів і почуттів, пов’язаних із долею захисника рідної землі, що із 2014 року перетворив своє життя на найгуманнішу місію – служіння Вітчизні.
Василь Олександрович Дмитрієв… Молодший сержант, командир автомобільного відділення, герой найжахливішої, найпідступнішої з воєн, істинний патріот. А ще – батько нашої чудової семикласниці Марійки. Тому ця зустріч була, правду кажучи, омріяною для всіх: насамперед для донечки, юної переселеночки з селища Новоайдар Луганської області, для всіх її нових однокласників та, звичайно ж, для мене, класної керівниці. У свою двотижневу відпустку Василь Олександрович знайшов дорогоцінний час для всіх нас.
...Усяка мить неповторна… Це така вічна й незаперечна істина, що годі й казати. Ця зустріч-мить (бо що таке 45 хвилин у порівнянні з вічністю?!) хвилюватиме-бентежитиме серце, тріпотітиме зраненою птахою, важко пульсуватиме у скронях, відлунюватиме в душі не дні, а роки. Слухати скупу, та неймовірно важку розповідь людини, яка пройшла пекло воєнних буднів, перебуваючи на передовій не десь собі, а в найгарячіших точках війни – Лисичанську, Рубіжному, Сєверодонецьку, Ямполі, Слов’янську… – це, повірте, не просто. Доземно кланялися герою дітки, не жаліли оплесків, розпитували і…плакали. Усі: учні, присутні колеги, дружина героя Вікторія, донечки Марійка та Євгенія.
Особливо боляче звучала хвилина мовчання за всіма полеглими побратимами В.О. Дмитрієва, із якими ділився всім найнеобхіднішим на війні: їжею, місцем в окопі, думками, радощами й болями. Не видно було чоловічу сльозу, бо сильні духом не плачуть. Вони мліють душею…
Для чоловіка й батька Василя родина – Всесвіт. Ті трепетні доторки до найрідніших, обійми донечок, пристрасно-пронизливий погляд – спопеляли думами серце: лиш би живим повернувся герой у родину, лиш би закінчилось скоріше це жахіття, щоб навіки у щасті-радості возз’єдналася ця прекрасна сім’я! Неймовірно розчулилась дружина, коли на екрані демонструвалися світлини-миті із мирного життя сім’ї Дмитрієвих. Повернення у щастя, у родинне блаженство мирних днів було трепетно-бентежним для всіх присутніх.
А потім усі разом (учні, колеги) дякували. Це й була та жадана мить, задля якої ми зібралися. Висловити щиро, сердечно, люб’язно вдячність простому героєві-захиснику: за кожен добрий день, за кожну ніч, проведену у спокої, за кожен мирний ранок, який благословив воїн своєю одержимістю, мужністю, героїзмом. А потім дарували: великому серцю ГЕРОЯ – свої маленькі блакитно-жовті сердечка з побажаннями миру, здоров’я, наснаги, добра, здоров’я, віри, надії, перемоги. Звучала пісня-НАБАТ, пісня-ВІРА, пісня-ЗАКЛИК, пісня-торжество ПЕРЕМОГИ «Ой у лузі червона калина…».
Було щемно, радісно, урочисто…
Із скорим поверненням тебе, наш ГЕРОЮ! Переможним поверненням!

P.S. Добрим спогадом тішитиме наш клас подарований воїном прапор 110 батальйону територіальної оборони Луганської області.
Класний керівник 7-А класу - Андрела Лариса Василівна

17 жовтня 2023 о 15:16 | Варга Н. М. | немає коментарів

(заздалегідь підготовлені групами виступи-презентації на тему «Українська мова – мова моєї країни» з використанням слайдів, постерів, музичного супроводу, віршів, ілюстрації тощо)
Мої учні --- найкреативніші
Вчитель української мови та літератури - Сакаль Тамара Василівна

16 жовтня 2023 о 15:42 | Варга Н. М. | немає коментарів

"Пахне хліб,
Як тепло пахне хліб!
Любов'ю трударів,
І радістю земною,
І сонцем, що всміхалося весною,
І щастям наших неповторних діб.
Духмяно пахне хліб."
П.Воронько

У Всесвітній день хліба, учні 2-А класу, поділилися роздумами про те, з чим асоціюється у них хліб. Також вони дізналися, чом хліб дорожчий за золото.

16 жовтня 2023 о 14:50 | Варга Н. М. | немає коментарів

Протягом двох днів у Керецьківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувалося свято юнацького футболу, в якому прийняли участь учні 5-11 класів закладів освіти нашої громади. За підсумками змагань маємо такі результати:
5 клас- ІІ місце
6клас -ІІІ місце
7 клас -І місце
8-11 класи -ІІ місце.
Підтримуємо наших захисників і дякуємо за можливість проводити змагання під мирним небом!

15 жовтня 2023 о 14:53 | Варга Н. М. | немає коментарів