Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 25 common:people_all_forms

Публічні закупівлі

Date: 25 листопада 2021 о 08:25, Refreshed 5 лютого о 11:59

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. ЗамовникКЕРЕЦЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЕРЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 89334, Закарпатська область, Хустський район, Керецьки, вул. Головна, будинок 54. Код ЄДРПОУ : 26395912

2. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2024-01-25-017168-a

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Овочі та фрукти  ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Вся інформація стосовно технічних якісних характеристик бралася з  мережі інтернет, а саме з сайтів постачальників товарів.

 

 

 

1.

Морква

Коренеплоди свіжі, цілі, здорові, типової форми та забарвлення, без надлишкової зовнішньої вологості, без механічних пошкоджень.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Морква повинна бути чиста, незів’яла, не м’яка. Не допускається наявність гнилі, пошкодження шкідниками.  Смак та запах-властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмакуЯкість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та інших нормативних документів, що діють на території  України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції, дійсних на дату поставки. Товар повинен бути упакований в сітки.   

 

 

 

 

 

 

 

  кг

200

2.

Буряк

Коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не зів’ялітипової форми  та забарвлення, без механічних пошкоджень, не м’які, без надлишкової зовнішньої вологості.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Не допускається наявність гнилі, пошкоджень шкідниками.  Смак та запах-властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та інших документів, що діють на території  України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції дійсних на дату поставки.

Товар повинен бути упакований в сітки.   

 

 

 

 

 кг

350

 

 

 

 

 

       3.

 

 

 

 

 

 

Капуста

Головки капусти свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, не тріснуті, без механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками, без зайвої зовнішньої вологи.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Головки повинні бути щільними або менш щільними (для ранніх сортів), колір світло-зелений, без стороннього запаху і присмаку, не пухкими, не пророслими.

Не допускається: гниль, підмороження, механічні пошкодженняЯкість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та іншим нормативним  документам, що діють на території  України. Без ГМО.

Товар повинен бути упакований в сітки.       

 

 

 

 

 

 

 

кг

500

4.

Цибуля

Цибуля ріпчаста свіжа. Зовнішній вигляд: цибулини визрілі, здорові, непророслі, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками, середнього розміру, типової форми, жовтого, світло-жовтого чи жовтувато-коричневого кольору, з сухими зовнішніми лусками, очищеними від грунту, без ознак гниття або хвороби.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Допускаються цибулини з розривами сухих лусок. Цибуля має бути чистою, достатньо сухою, без механічних пошкоджень. Не допускається наявність гнилі, уражень грибковими захворюваннями та шкідниками. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та інших нормативних документів, що діють на території України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції дійсних на дату поставки.

Товар повинен бути упакований в сітки.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кг

200

5.

Яблука

Зовнішній вигляд: плоди типові за формою і забарвленням для даного біологічного сорту, без механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками, з плодоніжкою або без неї, але без пошкодження шкірки плоду.

Вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості.

Розмір за найбільшим поперечним діаметром на менше 50 мм.

Без стороннього запаху і присмаку.

Не допускається: підшкірна плямистість, в’янення, побуріння м’якоті, гниль.

 Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та іншим нормативним  документам, що діють на території  України.

Без ГМО.

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.   

 

 

 

 

 

 

 

 

кг

700

6.

Банани

Свіжі, цілі, чисті, цілком розвинуті, з жовтим забарвленням шкірки, без тріщин, з незначними залишками зеленого забарвлення на кінцях, без гнилі та підмороження. Мʼякоть щільна, шкірка від неї легко відокремлюєтьсяДовжина плодівсередня. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та іншим нормативним  документам, що діють на території  України. Без ГМО

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.  

 

 

 

 

кг

450

7.

Апельсини*

Якість апельсинів повинна відповідати затвердженим нормативним документам, розробленими відповідно до чинного законодавства, що діють на території України. Плоди – стиглі, свіжі, одинакові за формою, середнього розміру, чисті, без механічних пошкоджень, без пошкоджень шкідниками та хворобами. Запах та смак – властиві свіжим апельсинам, без стороннього запаху та присмаку. Забарвлення – світло-помаранчеве, помаранчеве. Не допускаються – плоди зелені, підморожені та гнилі. Тара (картонні харчові коробки для ,фруктів, пластмасові харчові ящики). Без ГМО.

 

 

 

кг

350

8.

Помідори*

Плоди повинні бути свіжі, цілі, чисті, здорові, без тріщин та інших механічних пошкоджень, не прижатими, стиглимичервоного кольору. Ступінь розвитку (стиглості) і товарного стану повинні бути такими, щоб плоди могли витримувати перевезення, завантаження, розвантаження і доставлятися до споживача у задовільному стані Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху та присмаку

Без нітратів, без перевищеного вмісту хімічних речовин. Без ГМО.

Не допускається: побуріння м’якоті, гниль.  Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та іншим нормативним  документам, що діють на території  України.

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.  

 

 

 

 

 

кг

100

9

Огірки свіжі*

Огірки свіжі калібровані, першого товарного ґатунку. Повинні відповідати вимогам ДСТУ 3247-95. Огірки мають бути від світло-зеленого до темно-зеленого кольору, свіжі, зрілі, здорові, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин (відповідно до допустимих рівнів, визначених актуальними нормативними документами України), без стороннього запаху і присмаку, без гнилі. Пакування згідно Заявки Замовника

 

 

кг

100

 

Постачання продуктів повинно здійснюватися у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»; наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення  визначений відповідно до кошторисних призначень на продукти харчування на 2023 рік за КЕКВ 2230.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 116000,00 грн. з ПДВ.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Замовник: Керецьківський ліцей Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області. Адреса: 89334, 89334, Закарпатська область, Хустський район, Керецьки, вул. Головна, будинок 54. Код ЄДРПОУ : 26395912

2. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2024-01-25-016159-a

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): М’ясо (крило куряче, свинина охолоджена, філе куряче) ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Вся інформація стосовно технічних якісних характеристик бралася з  мережі інтернет, а саме з сайтів виробників товарів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

Свинина м’якоть

Свинина без кістки, пісна (менше 15 грамів жиру на 100 грамів м’яса) охолоджена.

 • Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса  - від світло-червоного до темно-рожевого,характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів;

 • м’якоть щільна, пружна;

 • на розрізі м'ясо  не липке;

 • консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів;

- м'ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

М'ясо свинини повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

 

 

 

 

 

 

 

 

кг

 

 

 

 

 

 

 

 

450

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

Крило куряче

Крило куряче охолоджене, вищого ґатунку.

Зовнішній вигляд: без згустків крові, зовнішня поверхня чиста, суха, не завітрена, з повністю видаленим оперенням. М’язи пружні, еластичні. Крило повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахівМ'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

 

 

 

 

 

кг

 

 

 

 

 

380

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

Філе куряче

Філе куряче охолоджене.

Повинно бути щільне, пружне, на колір від блідо-рожевого до рожевого. Запах властивий доброякісному м’ясу птиці без сторонніх запахів. Зовнішній вигляд не пошкоджений, не деформований.

М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Курятина повинна відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

 

 

 

 

 

 

кг

 

 

 

 

 

 

450

 

Постачання продуктів повинно здійснюватися у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»; наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення  визначений відповідно до кошторисних призначень на продукти харчування на 2024 рік за КЕКВ 2230.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 210620,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме : здійснено пошук, збір та аналіз інформації по предмету закупівлі М'ясо  (крильця курячі, свинина, філе куряче)  ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо для забезпечення учнів гарячим харчуванням у ліцеї, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі, а також проведено аналіз закупівель  аналогічних товарів, в тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках та офіційному веб-порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro».

Розмір очікуваної вартості та технічні якісних характеристики товару визнаначався  при підборі розгляду  можливих товарів на ринку при   порівнянні декількох аналогічних товарів. За основу очікуваної вартості брали товар з  середньою   вартістю з пропозицій на ринку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 1. Замовник: Керецьківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Керецьківської сільської ради (далі – Замовник).

  Код 26395912. Адреса: 86334, Україна, Закарпатська область, с. Керецьки, вул. Головна,54

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Послуги з поточного ремонту приміщення (спортивна кімната) та санвузла корпусу «Б» Керецьківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів за адресою: с. Керецьки, вул. Головна 54, Хустського району Закарпатської області»

(за кодом CPV ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи ).

3Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-01-010253-a  .

 4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Об’єми, склад та зміст послуг визначені у Дефектному акті технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, з урахуванням вимог чинного законодавства та відповідають базовим технічним вимогам :

Кодовий
номер

Назва (короткий опис)

Одиниця
виміру

Обсяг

1

2

3

4

КБ8-25-1

Улаштування перегородок з
газобетонних блоків товщиною 100 мм
при висоті поверху до 4 м

м2

6

КР11-50-1

Відбивання штукатурки зі стін

м2

160

КР13-11-1

Улаштування сітки малярної

м2

160

КБ15-182-1

Шпаклювання стін мінеральною
шпаклівкою

м2

160

КБ15-182-3

Додавати на 1 мм зміни товщини
шпаклівки до норм 15-182-1, 15-182-2

м2

160

КР12-49-3

Фарбування полівінілацетатними
водоемульсійними сумішами стін

м2

160

КР13-11-4

Улаштування сітки малярної

м2

74

КБ15-182-2

Шпаклювання стель мінеральною
шпаклівкою

м2

74

КБ15-182-3

Додавати на 1 мм зміни товщини
шпаклівки до норм 15-182-1, 15-182-2

м2

74

КР12-49-4

Фарбування полівінілацетатними
водоемульсійними сумішами стель

м2

74

КР13-23-3

Облицювання поверхонь рядовими
керамічними глазурованими плитками

м2

30

КБ13-13-13

Ґрунтування бетонних поверхонь

м2

9

КБ11-29-1

Улаштування покриттів з керамічних
плиток на розчині із сухої клеючої суміші,
кількість плиток в 1 м2 до 7 шт

м2

9

КБ15-64-1

Улаштування каркасу однорівневих
підвісних стель із металевих профілів

м2

9

КБ15-66-1

Улаштування підшивки горизонтальних
поверхонь підвісних стель
гіпсокартонними листами.

м2

9

КР15-32-6

Установлення умивальників одиночних з
підведенням холодної та гарячої води

к-т

1

КР15-33-3

Установлення змішувачів

шт

1

КР15-34-1

Установлення унітазів з безпосередньо
приєднаним бачком

к-т

2

КБ10-28-1

Заповнення дверних прорізів готовими
дверними блоками площею до 2 м2 з
металопластику у кам'яних стінах

м2

6,2

КР3-25-7

Пробивання отворів діаметром понад 25
мм в цегляних стінах при товщині стіни в
1,5 цеглину вручну

отв.

1

КР20-36-1

Очищення приміщень від сміття

т

5,4

КР20-40-1

Навантаження сміття вручну

т

5,4

С311-30-М

Перевезення сміття до 30 км

т

5,4

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:. Очікувана вартість закупівлі визначена виходячи з огляду стану приміщення, та з використанням загальнодоступної інформацію щодо цін, яка міститься у відкритих джерелах.

 

       Розмір бюджетного призначення – 293000 грн з ПДВ

07.09.2023 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Замовник: Керецьківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Керецьківської сільської ради, код ЄДРПОУ 26395912, розташований за адрессою: вул.Головна,54, с.Керецьки, Хустський район Закарпатська обл., 89334.

2. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2023-02-06-016255-a.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): М'ясо (яловичина, філе куряче та крило куряче) ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо .

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Вся інформація стосовно технічних якісних характеристик бралася з мережі інтернет, а саме з сайтів виробників товарів.

Найменування

товару

Якісні характеристики

1.

Яловичина

500 кг

 • Яловичина без кістки, пісна, охолоджена.

 • Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса - від світло-червоного до червоного, характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів;

 • м’якоть щільна, пружна;

 • на розрізі м'ясо не липке;

 • консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів;

- м'ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

М'ясо яловичини повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

2

Крило куряче

300 кг

Крило куряче охолоджене, вищого ґатунку. Зовнішній вигляд: без згустків крові, зовнішня поверхня чиста, суха, не завітрена, з повністю видаленим оперенням. М’язи пружні, еластичні. Стегно повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів. М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

3

Філе куряче

500 кг

Філе куряче охолоджене.

Повинно бути щільне, пружне, на колір від блідо-рожевого до рожевого. Запах властивий доброякісному м’ясу птиці без сторонніх запахів. Зовнішній вигляд не пошкоджений, не деформований.

М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Курятина повинна відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

Постачання продуктів повинно здійснюватися у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»; наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення  визначений відповідно до кошторисних призначень на продукти харчування на 2023 рік за КЕКВ 2230.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 228500,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме : здійснено пошук, збір та аналіз інформації по предмету закупівлі М'ясо (яловичина, філе куряче та крило куряче) ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо для забезпечення учнів харчуванням у шкільній їдальні, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі, а також проведено аналіз закупівель аналогічних товарів, в тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках та офіційному веб-порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro».

Розмір очікуваної вартості та технічні якісних характеристики товару визнаначався при підборі розгляду можливих товарів на ринку при порівнянні декількох аналогічних товарів. За основу очікуваної вартості брали товар з середньою вартістю з пропозицій на ринку.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Замовник: Керецьківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Керецьківської сільської ради, код ЄДРПОУ 26395912, розташований за адрессою: вул.Головна,54, с.Керецьки, Хустський район Закарпатська обл., 89334.

2. Ідентифікатор закупівлі:   UA-2023-02-06-016616-a.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Овочі та фрукти ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Вся інформація стосовно технічних якісних характеристик бралася з мережі інтернет, а саме з сайтів постачальників товарів.

п/п

Найменування

товару

Опис та характеристика, якісні параметри товару

1.

Морква

790 кг

Коренеплоди свіжі, цілі, здорові, типової форми та забарвлення, без надлишкової зовнішньої вологості, без механічних пошкоджень.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Морква повинна бути чиста, незів’яла, не м’яка. Не допускається наявність гнилі, пошкодження шкідниками. Смак та запах-властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та інших нормативних документів, що діють на території України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції, дійсних на дату поставки. Товар повинен бути упакований в сітки.

2.

Буряк

500 кг

Коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі, типової форми та забарвлення, без механічних пошкоджень, не м’які, без надлишкової зовнішньої вологості.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Не допускається наявність гнилі, пошкоджень шкідниками. Смак та запах-властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та інших документів, що діють на території України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції дійсних на дату поставки.

Товар повинен бути упакований в сітки.

3.

Капуста

600 кг

Головки капусти свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, не тріснуті, без механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками, без зайвої зовнішньої вологи.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Головки повинні бути щільними або менш щільними (для ранніх сортів), смак та колір без стороннього запаху і присмаку, не пухкими, не пророслими.

Не допускається: гниль, підмороження, механічні пошкодження. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та іншим нормативним документам, що діють на території України. Без ГМО.

Товар повинен бути упакований в сітки.

4.

Цибуля

350 кг

Цибуля ріпчаста свіжа. Зовнішній вигляд: цибулини визрілі, здорові, непророслі, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками, середнього розміру, типової форми, жовтого, світло-жовтого чи жовтувато-коричневого кольору, з сухими зовнішніми лусками, очищеними від грунту, без ознак гниття або хвороби.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Допускаються цибулини з розривами сухих лусок. Цибуля має бути чистою, достатньо сухою, без механічних пошкоджень. Не допускається наявність гнилі, уражень грибковими захворюваннями та шкідниками. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та інших нормативних документів, що діють на території України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції дійсних на дату поставки.

Товар повинен бути упакований в сітки.

5.

Яблука

1000 кг

Зовнішній вигляд: плоди типові за формою і забарвленням для даного біологічного сорту, без механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками, з плодоніжкою або без неї, але без пошкодження шкірки плоду.

Вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості.

Розмір за найбільшим поперечним діаметром на менше 50 мм.

Без стороннього запаху і присмаку.

Не допускається: підшкірна плямистість, в’янення, побуріння м’якоті, гниль.

Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та іншим нормативним документам, що діють на території України.

Без ГМО.

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.

6.

Банани

900 кг

Свіжі, цілі, чисті, цілком розвинуті, з жовтим забарвленням шкірки, без тріщин, з незначними залишками зеленого забарвлення на кінцях, без гнилі та підмороження. Мʼякоть щільна, шкірка від неї легко відокремлюється. Довжина плодів – середня. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та іншим нормативним документам, що діють на території України. Без ГМО

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.

7.

Помідори

свіжі*

30 кг

Плоди повинні бути свіжі, цілі, чисті, здорові, без тріщин та інших механічних пошкоджень, не прижатими, стиглими – червоного кольору. Ступінь розвитку (стиглості) і товарного стану повинні бути такими, щоб плоди могли витримувати перевезення, завантаження, розвантаження і доставлятися до споживача у задовільному стані Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху та присмаку.

Без нітратів, без перевищеного вмісту хімічних речовин. Без ГМО.

Не допускається: побуріння м’якоті, гниль. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та іншим нормативним документам, що діють на території України.

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.

8.

Апельсини

350 кг

Якість апельсинів повинна відповідати затвердженим нормативним документам, розробленими відповідно до чинного законодавства, що діють на території України. Плоди – стиглі, свіжі, одинакові за формою, чисті, без механічних пошкоджень, без пошкоджень шкідниками та хворобами. Запах та смак – властиві свіжим апельсинам, без стороннього запаху та присмаку. Забарвлення – світло-помаранчеве, помаранчеве. Не допускаються – плоди зелені, підморожені та гнилі. Тара (картонні харчові коробки для ,фруктів, пластмасові харчові ящики). Без ГМО.

Постачання продуктів повинно здійснюватися у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»; наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення  визначений відповідно до кошторисних призначень на продукти харчування на 2023 рік за КЕКВ 2230.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 166980,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме : здійснено пошук, збір та аналіз інформації по предмету закупівлі Овочі та фрукти ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи для забезпечення учнів харчуванням у шкільній їдальні, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі, а також проведено аналіз закупівель аналогічних товарів, в тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках та офіційному веб-порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro».

Розмір очікуваної вартості та технічні якісних характеристики товару визнаначався при підборі розгляду можливих товарів на ринку при порівнянні декількох аналогічних товарів. За основу очікуваної вартості брали товар з середньою вартістю з пропозицій на ринку.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Замовник: Керецьківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Керецьківської сільської ради, код ЄДРПОУ 26395912, розташований за адрессою: вул.Головна,54, с.Керецьки, Хустський район Закарпатська обл., 89334.

2. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2023-02-06-016255-a.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): М'ясо (яловичина, філе куряче та крило куряче) ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо .

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Вся інформація стосовно технічних якісних характеристик бралася з мережі інтернет, а саме з сайтів виробників товарів.

Найменування

товару

Якісні характеристики

1.

Яловичина

500 кг

 • Яловичина без кістки, пісна, охолоджена.

 • Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса - від світло-червоного до червоного, характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів;

 • м’якоть щільна, пружна;

 • на розрізі м'ясо не липке;

 • консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів;

- м'ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

М'ясо яловичини повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

2

Крило куряче

300 кг

Крило куряче охолоджене, вищого ґатунку. Зовнішній вигляд: без згустків крові, зовнішня поверхня чиста, суха, не завітрена, з повністю видаленим оперенням. М’язи пружні, еластичні. Стегно повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів. М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

3

Філе куряче

500 кг

Філе куряче охолоджене.

Повинно бути щільне, пружне, на колір від блідо-рожевого до рожевого. Запах властивий доброякісному м’ясу птиці без сторонніх запахів. Зовнішній вигляд не пошкоджений, не деформований.

М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Курятина повинна відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

Постачання продуктів повинно здійснюватися у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»; наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення  визначений відповідно до кошторисних призначень на продукти харчування на 2023 рік за КЕКВ 2230.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 228500,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме : здійснено пошук, збір та аналіз інформації по предмету закупівлі М'ясо (яловичина, філе куряче та крило куряче) ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо для забезпечення учнів харчуванням у шкільній їдальні, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі, а також проведено аналіз закупівель аналогічних товарів, в тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках та офіційному веб-порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro».

Розмір очікуваної вартості та технічні якісних характеристики товару визнаначався при підборі розгляду можливих товарів на ринку при порівнянні декількох аналогічних товарів. За основу очікуваної вартості брали товар з середньою вартістю з пропозицій на ринку.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Замовник: Керецьківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Керецьківської сільської ради, код ЄДРПОУ 26395912, розташований за адрессою: вул.Головна,54, с.Керецьки, Хустський район Закарпатська обл., 89334.

2. Ідентифікатор закупівлі:   UA-2023-02-06-016616-a.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Овочі та фрукти ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Вся інформація стосовно технічних якісних характеристик бралася з мережі інтернет, а саме з сайтів постачальників товарів.

п/п

Найменування

товару

Опис та характеристика, якісні параметри товару

1.

Морква

790 кг

Коренеплоди свіжі, цілі, здорові, типової форми та забарвлення, без надлишкової зовнішньої вологості, без механічних пошкоджень.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Морква повинна бути чиста, незів’яла, не м’яка. Не допускається наявність гнилі, пошкодження шкідниками. Смак та запах-властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та інших нормативних документів, що діють на території України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції, дійсних на дату поставки. Товар повинен бути упакований в сітки.

2.

Буряк

500 кг

Коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі, типової форми та забарвлення, без механічних пошкоджень, не м’які, без надлишкової зовнішньої вологості.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Не допускається наявність гнилі, пошкоджень шкідниками. Смак та запах-властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та інших документів, що діють на території України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції дійсних на дату поставки.

Товар повинен бути упакований в сітки.

3.

Капуста

600 кг

Головки капусти свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, не тріснуті, без механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками, без зайвої зовнішньої вологи.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Головки повинні бути щільними або менш щільними (для ранніх сортів), смак та колір без стороннього запаху і присмаку, не пухкими, не пророслими.

Не допускається: гниль, підмороження, механічні пошкодження. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та іншим нормативним документам, що діють на території України. Без ГМО.

Товар повинен бути упакований в сітки.

4.

Цибуля

350 кг

Цибуля ріпчаста свіжа. Зовнішній вигляд: цибулини визрілі, здорові, непророслі, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками, середнього розміру, типової форми, жовтого, світло-жовтого чи жовтувато-коричневого кольору, з сухими зовнішніми лусками, очищеними від грунту, без ознак гниття або хвороби.

Без нітратів, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин.

Допускаються цибулини з розривами сухих лусок. Цибуля має бути чистою, достатньо сухою, без механічних пошкоджень. Не допускається наявність гнилі, уражень грибковими захворюваннями та шкідниками. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та інших нормативних документів, що діють на території України. Без ГМО. При поставці обов’язково надаються копії протоколів випробувань харчової продукції дійсних на дату поставки.

Товар повинен бути упакований в сітки.

5.

Яблука

1000 кг

Зовнішній вигляд: плоди типові за формою і забарвленням для даного біологічного сорту, без механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками, з плодоніжкою або без неї, але без пошкодження шкірки плоду.

Вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості.

Розмір за найбільшим поперечним діаметром на менше 50 мм.

Без стороннього запаху і присмаку.

Не допускається: підшкірна плямистість, в’янення, побуріння м’якоті, гниль.

Якість повинна відповідати нормам ДСТУ, ТУ виробника та іншим нормативним документам, що діють на території України.

Без ГМО.

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.

6.

Банани

900 кг

Свіжі, цілі, чисті, цілком розвинуті, з жовтим забарвленням шкірки, без тріщин, з незначними залишками зеленого забарвлення на кінцях, без гнилі та підмороження. Мʼякоть щільна, шкірка від неї легко відокремлюється. Довжина плодів – середня. Якість повинна відповідати нормам ДСТУ та іншим нормативним документам, що діють на території України. Без ГМО

Упаковка товару повинна виключити його пошкодження.

7.

Помідори

свіжі*

30 кг

Плоди повинні бути свіжі, цілі, чисті, здорові, без тріщин та інших механічних пошкоджень, не прижатими, стиглими – червоного кольору. Ступінь розвитку (стиглості) і товарного стану повинні бути такими, щоб плоди могли витримувати перевезення, завантаження, розвантаження і доставлятися до споживача у задовільному стані Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху та присмаку.

Без нітратів, без п