Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 25 common:people_all_forms

Олімпіади 2018-2019 н.р

Date: 23 листопада 2018 о 13:35, Refreshed 4 квітня 2019 о 11:23

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з ______ФІЗИКИ______

9-Б клас Сакаль Марина,ІІ місце (учитель Сакаль Іван Іванович)

ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з ______ЕКОЛОГІЇ_______

11 клас Куруц Марина,ІІ місце (учитель Дочинець Наталія Василівна)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з ______БІОЛОГІЇ_______

10 клас Шовшка Наталія, ІІ місце (учитель Сакаль Вікторія Василівна)

11 клас , Балаж Юрій ІІІ місце (учитель Грига Наталія Михайлівна)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з інформаційних технологій

11 клас Куруц Ганна, І місце (учитель Сакаль Вікторія Василівна)

9 клас Сакаль Марина, ІІІ місце (учитель Сакаль Вікторія Василівна)

10 клас Сакаль Василь,ІV місце (учитель Сакаль Іван Іванович)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з інформатики

11 клас Федорянич Іван, ІІІ місце (учитель Сакаль Вікторія Василівна)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з_географії_

10 клас Білей Микола, І місце (учитель Сивоус Віктор Михайлович)

11 клас Куруц Ганна, ІІ місце (учитель Сивоус Віктор Михайлович)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з математики

11 клас Куруц Ганна, ІІІ місце (учитель Андрела Василь Васильович)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з економіки

11 клас Куруц Марина, ІІ місце (учитель Сивоус Віктор Михайлович)

11 клас Шовшка Наталія, ІІІ місце (учитель Сивоус Віктор Михайлович)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з української мови та літератури

8 А клас Симканич Олександра, ІІ місце (учитель Суплінччак Ганна Іванівна)

11 клас Куруц Марина, ІІІ місце (учитель Суплінччак Ганна Іванівна)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з німецької мови

9 А клас Лемачок Аліна, ІІІ місце (учитель Ракіна Галина Михайлівна)

10 клас Маровді Олександра, ІІ місце ( учитель Ракіна Галина Михайлівна)

11 клас Куруц Марина,ІІІ місце (учитель Буркуш Олеся Іванівна)

Comments:
Only authorized users can leave comments.