Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 25 common:people_all_forms

Рік французької мови в Україні

Date: 1 жовтня 2018 о 13:56, Refreshed 1 грудня 2019 о 10:07

  Картинки по запросу рік французької мови в україні   2018 – 2019 Рік        французької мови в Україні

2018-09-05_124128

Рік французької мови в Україні 2018-2019 має на меті популяризацію французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, що будуть здійснюватися на всій території України.


            Цікаві факти про французьку мову

- Французька мова аналітична, належить до індоєвропейської сім'ї мов (романська група).

Розвинулась на території сучасної Франції з групи романських діалектів ойль, що, своєю чергою, вийшли з латинської мови. Латинську мову принесли римляни своїми мандрівками у 2-1 столітті до нашої ери. До цього мешканці сучасної Франції розмовляли галльською мовою, однією з різновидів кельтських мов. Третя романська мова за кількістю мовців після іспанської та португальської. У 1999 французька була 11-ю серед найбільш уживаних мов світу, французькою розмовляють приблизно 77 мільйонів людей як рідною (їх називають франкофонами) і 128 мільйонів загалом. Вона є офіційною або адміністративною у різноманітних спільнотах і організаціях (Європейський Союз, ООН).

- 274 мільйони людей у світі говорять французькою на 2014 рік (220 мільйонів на 2010 рік). Таким чином, французька є п’ятою найпопулярнішою мовою у світі за кількістю мовців (мандаринська, англійська, іспанська та, згідно з останніми оцінками, арабська або гінді), єдиною мовою, поруч з англійською, якою спілкуються на п’яти континентах.

 Прогнози на 2050 рік вказують, що кількість франкофонів має досягнути 700 мільйонів (через демографічне зростання на африканському континенті), які представлятимуть 8% населення планети, у порівнянні з 3% на сьогодні; потенційно, один з найбільших економічних ринків.

 - Французька – 2-га мова за кількістю людей, які її вивчають: 125 мільйонів учнів, 900 000 викладачів французької.

- Французька – 3-тя робоча мова у світі бізнесу, робоча мова багатьох міжнародних (ООН, СОТ, ОЕСР, МОП …), європейських (Європейський Союз та Рада Європи) та африканських установ і організацій.

- Французька – 4-та мова за популярністю в Інтернеті зі 180 мільйонами користувачів; 6-та мова за кількістю відвідуваних сайтів за місяць; 5-та за популярністю мова у Вікіпедії та 3-тя на сайті «Amazon».

- Міжнародна організація Франкофонії (OIF), заснована у 1970 році, об’єднує 84 країни та уряди, серед яких як повноправні члени організації, так і члени-спостерігачі, як Україна. Таким чином, до Міжнародної організації Франкофонії входить більш ніж третина країн планети і близько 900 мільйонів людей.

- У Французькій культурній мережі (Французькі інститути та «Альянс франсез») вивчають французьку близько 620 000 осіб. У шкільній французькій мережі за кордоном, яка пропонує навчання згідно з навчальними програмами Міністерства національної освіти Франції, здобувають освіту, у свою чергу, 342 000 учнів, 60% з яких – іноземці; шкільна французька мережа нараховує 495 заклади у 137 країнах.

Франція – найбільш відвідувана країна у світі, з більш ніж 70 мільйонами відвідувачами на рік. Зі знаннями французької мови буде більш комфортно відвідати Париж і всі регіони Франції (від ласкавого Блакитного берега до засніжених вершин Альп і диких куточків Корсики), а також зрозуміти культуру, менталітет і мистецтво жити по-французьки. Французька мова також буде корисною під час поїздок в Африку, Швейцарію, Канаду, Монако, на Сейшельські острови...

Французька мова дивує своєю неповторністю і загадковістю. Чи знаєте Ви, що, наприклад, третій поверх будівлі у Франції буде називатись другим? Що цифра 80 – quatre–vingts – по французьки означає «чотири рази по двадцять»? 

А скільки французьких слів ми вживаємо щодня! Наприклад: люстра, абажур, маскарад, браслет, одеколон, пудра, мотив, сюжет, афіша, актор, суфлер, партер, бюст, бюлетень, екіпаж, костюм, пальто, блуза, кабінет, сержант, атака, фронт, каска, корпус, маршал, дебати, кур'єр, департамент, шосе, паркет, пансіон, пасаж та багато інших…

Французька мова - легка для навчання. Існують численні методи щоб вивчити французьку мову розважаючись, як для дітей, так у для дорослих. Можна дуже швидко досягти рівня, що дозволяє спілкуватися французькою мовою.

ТОЖ ДАВАЙТЕ ВИВЧАТИ ФРАНЦУЗЬКУ МОВУ МОВУ!

З метою підвищення інтересу до французької            мови,поширення оновленого іміджу французької мови як сучасної та корисної

 в Керецьківській ЗОШ l-lll ступенів   проводяться різноманітні заходи 

а саме:

  • 1. Віртуальні екскурсії франкомовними країнами.
  •  2.Презентації проектних робіт Франція : минуле і сьогодення”,” Париж –столиця Франції ,    “Франкофонія”,”Символи Франції
  • 3.Конкурс постерів та міні-проектів по вивчених темах
  • 4.Конкурс аматорів французької мови

  • 5.Квести, брейн-ринги,театральні фестивалі на найкраще інсценування творів французької літератури мовою оригіналу

6.Парад-алея героїв французьких казок

  • 7.Виставки французької художньої літератури

Comments:
Only authorized users can leave comments.