ДЕНЬ ВОСЬМИЙ

Date: 27 червня 2023 о 11:37

Усе, як і повинно бути: ритмічні танці, одяг дня – червоного кольору, а потім – пізнання нового, цікавого, позитивного. А день і справді видався неординарний – Міжнародний день рибальства. Поговорити було про що. Виявилося, що батьки-чоловіки багатьох діточок – завзяті рибалки, що аж занадто люблять цю справу. Про знані рибні господарства діточки знають добре, бо неодноразово навідувалися. Але не відомих ще цікавинок виявилося значно більше. Тому й дізнавалися вихованці про зародження свята, про оригінальних риб моря та прісних водойм, про найважчих, найменших, найдовших… Цікавих фактів про жителів річок та морів багатенько! Особливо сподобалась інформація про вік різноманітних риб.
На свято п’яти-шестикласників завітала сама величність Золота Рибка. Вона й охоче погодилась обрати найкращу команду, ігноруючи власну особливість – «німий як риба». Змагалися три ряди команд (у гурті все ж краще, веселіше, що не кажіть!) за правильність, чіткість, креативність спільного висловлювання «Я зрозуміла (зрозумів), що риби…»; за першість у грі «Склади слова» тощо. Золота Рибка таки вподобала найкращу команду: власником її став дружній колектив дівчат та хлопчиків першого ряду, із яким ми зробили цінне фото на пам’ять.
А потім… А потім усе зрозуміло: як без річки, де знаходять прихисток ці неймовірні водні створіннячка? Побувавши на березі Боржави, ми спільно зробили аж занадто болючий висновок: важко жити їм, рибкам, у засміченій непотребом-сміттям, отруйними відходами водоймі. Поклялися теж спільно: ніколи не забруднювати річку, турбуватися про комфорт і затишок життя її мешканців.
А закінчувався день восьмий, як і починався: розважальними діями-іграми на природі. Спасибі усім!
Вихователі: Андрела Л.В., Віщак М.В., Варга І.І.