Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день чорного кота, День картоплі та День магазинів секондхенду.

Date: 17 серпня 2023 о 10:45, Refreshed 18 серпня 2023 о 12:22

Подія була започаткована у США, і згодом набула популярності у багатьох країнах світу.
Серед котів, дуже милих пухнастиків різних забарвлень, здавна вирізнялися саме чорні. Відомий факт, що ці тварини досить часто потерпали від несправедливого ставлення, адже їх зазвичай ототожнювали з чорною магією та невдачами. Щоправда, в деяких культурах було навпаки — присутність чорного кота вважалася добрим знаком. З часом люди зрозуміли, що якщо чорні коти й мають відмінності від інших муркотунів, то лише завдяки своєму особливо вишуканому і елегантному вигляду, і будь-який з них може стати улюбленцем для всієї родини.
17 серпня проводиться День картоплі. Одна з найпопулярніших овочевих культур в світі. Ці серпневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
День картоплі - це привід віддати заслужені почесті одній з найпоширеніших овочевих культур в світі, а заодно і побалувати себе свіжозібраною картопелькою в найбільш апетитному для вас вигляді.
В принципі, картоплю можна їсти і сирою, але зазвичай її готують: варять, запікають або смажать. Відомо, що сьогодні картопля є інгрідієнтом в незліченній кількості рецептів в традиційних кухнях практично всіх народів світу. Схоже, з тих пір людство не може насититися цим чудовим овочем.
І зовсім не даремно. Крім його виняткових поживних властивостей, картопля радує нас високим вмістом в ній вітамінів С, В6, В2 і В3, а також таких корисних для нашого організму елментів як фосфор, залізо, йод, магній, натрій, кальцій, мідь, марганець, цинк, кобальт, нікель, бор та ін.
В рамках святкування Дня картоплі обов'язково включіть її сьогодні в свій раціон.
Картоплю можна їсти на сніданок, обід, вечерю та в якості закуски.
Зі святом і смачного!
Вихователі: