День захисників і захисниць України в 6-А класі

Date: 18 жовтня 2022 о 15:52

Цей День треба відчувати, відчувати серцем і душею, нести Слово про нього так, аби схвилювало, аби защеміло в маленькому серденьку, аби сказали вони, дорогенькі учні, по-дитячому скупо, але трепетно ̶ «Гарно», а потім скандували сильно, дужо, натхненно: «Слава Україні! Героям слова!»
А ми про них і говорили: про наших – рідних, славних Героїв Керецьківської громади, що воюють зараз відважно на передовій, і тих, що навіки відлетіли янголами у небесну блакить. Вклонялись доземно й тим, чиї подвиги навіки вже вписані у безсмертну книгу ПАМ’ЯТІ, бо стали воістину НЕПЕРЕВЕРШЕНИМИ: Олександра із позивним «Айдар» (Вінниччина), якого цитував сам Джо Байден; «привида Києва» Степана Тарабалку, що збив понад 40 орківських літаків; Михайла Матюшенка із позивним «Дід», майстерність ведення бою в повітрі якого вражала наймаститіших військових; медикиню Оксану Гук (Івано-Франківщина), що рятувала життя бійців у самому пеклі…
І дарували золотесенькі шестикласники українським Героям поетичні думи-вітання (серце співало від щирості читання), а луганчаночка Марійка зверталась до рідного батька-воїна, що наближає ПЕРЕМОГУ в самому пеклі (серце плакало від хвилювання).
А потім встелили парти дарунками у формі сердечок, квіточок, листочків… зі словами вітання-побажання (ви б це прочитали – диво, казка, любов, повага неймовірні!). Кажуть же: вустами дитини мовить Бог.
P.S. Багато хто скаже в цей День, що це ваше професійне свято, дорогі Герої. Але ж служіння Вітчизні – це більше, ніж професія. Це величезна Любов, Сила Волі, Патріотизм.
Зі святом усіх вас. ПОВЕРТАЙТЕСЯ Ж И В И М И!!!