Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”)

Date: 20 червня 2021 о 11:55

В Закарпатському центрі туризму відбулося урочисте нагородження переможців і призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)
18 червня 2021 року на території Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді відбулося урочисте нагородження переможців і призерів ІІ (обласного) етапу гри «Сокіл» («Джура»), На церемонію свята завітали директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Мар’яна Михайлівна Марусинець та заступник голови штабу гри «Сокіл» («Джура»), начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти Євген Степанович Грабар. Очільниця департаменту наголосила, що такими вправними козаками, юними джурами, котрі вибороли найвищі місця з кількох десятків роїв і матимуть право представляти Закарпаття на всеукраїнському рівні, може пишатися наша Україна. А Євген Степанович зауважив, що попри виклики останніх років, як-от Ковід-19, через котрий торік «Джура» не проводилася, а цьогоріч вона пройшла в онлайн-форматі, всі учасники гри оживили сторінки історії України та ще раз усвідомили суть і значення патріотизму в житті нашого народу, значущість створення вільної незалежної України.
Головний суддя ІІ (обласного) етапу, завідувач організаційно-масового відділу ЗЦТКЕСУМ, учасник війни на сході України Андрій Більце разом з присутніми шанованими представниками департаменту нагородили рої старшої та середньої вікової групи, котрі увійшли в трійку призерів гри, грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками (наметами, футболками і кепками).
Джури нашої школи, а саме старша вікова група, рій «Боржавські козаки» зайняли ІІІ місце.
Підсумком церемонії урочистого закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) стало спільне фото на пам’ять усіх учасників роїв та шанованих гостей.
Бажаємо успіхів юним джурам у ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)!