Офіційне найменування:
(03133)- 5-36-14
(03133)-5-36-34
kereckishkola@ukr.net

Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу. Впродовж вивчення теми " Світ мистецтва" (World of Painting ) учні 10 класу збагачували свої знання з англійської мови (вчитель Русин Г.І.), розповідаючи про всесвітньо відомих митців і їх творіння. Як підсумок, останній урок по темі був проведений в картинній галереї школи , де учні з гордістю і знайомилися , і розповідали про талановитих художників рідного села.

26 березня о 09:40 | Варга Н. М. | немає коментарів

Вчора, 26.03.2024 року, заступниками директора Керецьківського ліцею Марією Дочинець та Наталією Дочинець проведено виховний захід ,,Народ мій є! Народ мій завжди буде!", до якого було залучено учнів 1-9 класів.
Кожний народ має свої звичаї та обряди, що вироблялися впродовж століть, і саме вони становлять невичерпне джерело яскравої неповторністі українського народу, його високої духовності.
Цю унікальну спадщину ми повинні передати наступним поколінням, бо наша культура є джерелом неповторної самобутності.
Теперішні діти - це майбутнє нашої України. Від їхньої вихованості, знання традицій та звичаїв рідного краю залежить, якою буде наша держава через декілька десятиліть.
Присутні на святі мали можливість заочно подорожувати трьома стежинками рідного села, а саме: Екологічною ,,Що залишимо нащадкам?", Народною ,,Керечанські вечорниці" та Патріотичною ,,Україна переможе!"
Думаємо, що кожен учень збереже в своєму серці любов до отчої землі з її неповторними традиціями, звичаями та обрядами.

26 березня о 09:33 | Варга Н. М. | немає коментарів

У Всесвітній день поезії, 21 березня, який цього року співпав із Національним тижнем поезії, що проводиться під гаслом "Ріки незмінно течуть додому ", учні 7-Б класу Керецьківського ліцею разом із учителем рідної мови і літератури Василем Михайловичем Маровді декламували вірші Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Дмитра Кременя...
Особлива увага була приділена читанню поезії сучасних авторів про найболючішу тему сьогодення - війну з клятими московитами. У творах звучить віра у незнищеність Перемоги над орками.
Пропонуємо вашій увазі окремі фрагменти свята, під час якого свої таланти проявили семикласники Андрея Грига, Єва Бучмей, Дарина Шовшка, Дарина Буркуш, Юрій Сакаль, Адріана Дудура, Олександра Хміль.

22 березня о 11:32 | Варга Н. М. | немає коментарів

Вчителі методоб'єднання ліцею вперше побували на уроці у Василя Васильовича, адже основним його предметом викладання у школі є географія. Саме поєднання цих двох предметів спостерігалося впродовж цілого уроку. Різноманітність методів та прийомів вражає. Вчитель зумів активізувати діяльність учнів на кожному етапі уроку. НУШівці були активні, щирі та цілеспрямовані.
Кожен із присутніх із задоволенням спостерігав за роботою дітей і вчителя. Ми отримали море позитивних емоцій і перейняли досвід роботи від нашого наставника і керівника.

19 березня о 11:34 | Варга Н. М. | немає коментарів
Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.